Журналісти вінницького видання «Новини Вінниці» звернулись до міськради, щоб дізнатись в кого наразі на балансі занедбаний дитячий майданчик на площі Європейській у Вінниці. Як відреагували в міськраді читайте далі…

Це питання вони переадресували в міськраді і …. 

«Після звернення журналістів видання “Новини Вінниці” до Вінницької міської ради з питаннями щодо стану майданчика та його власності, отримання інформації виявилося надзвичайно складним завданням. Відповідь на ці питання обіцяють надати лише в разі офіційного запиту.

Таким чином, здається, що цей дитячий майданчик може бути більшим, ніж просто дитячим майданчиком. Велика кількість питань залишилися без відповідей. Очікуємо на відповіді на наш запит та сподіваємося отримати більше інформації», – йдеться в публікації.

У цьому контексті, журналісти нагадують керівництву Вінницької міської ради та іншим владним органам Вінницької області, що інформаційні запити можуть бути подані у різних формах, включаючи усні, письмові та інші, і на них слід надавати відповідь відповідно до закону, згідно з яким відповідь має бути надана протягом п’яти робочих днів або навіть швидше у випадках, коли інформація стосується захисту життя або свободи особи.

То ж у кого на балансі дитячий майданчик

Питання про стан дитячих майданчиків журналісти підіймали і на початку року. Журналіст 20 хвилин Михайло Курдюков провів дослідження цієї теми на початку травня 2023 року.

Яка служба відповідає за цей майданчик:

уривок з тексту опублікованого на сайті 20 хвилин, 7 травня 2023 року
уривок з тексту опублікованого на сайті 20 хвилин, 7 травня 2023 року

Нагадаємо: В червні 2019 року Корпорція ROSHEN оголосила про завершення соціального проєкту зі встановлення та підтримки раніше встановлених у містах по всій території України спортивно-ігрових майданчиків.

«По завершені літнього сезону ROSHEN розбрендує усі встановленні дитячі майданчики  та припинить їх ремонтувати», – повідомили тоді в «Рошен».

Основною причиною згортання проєкту у компанії назвали вандалізм та недбале ставлення до обладнання й атракціонів.

У кондитерській  корпорації наголосили: попри те, що всі ігрові майданчики були передані у комунальну власність, ROSHEN регулярно займався підтримкою технічного стану об’єктів: перед початком сезону проводився ремонт, а за потреби й заміна пошкоджених конструкцій.

Світлини дитячого майданчика на площі Європейська зроблені журналістами видання Новини Вінниці
Світлини дитячого майданчика на площі Європейська зроблені журналістами видання Новини Вінниці

Попередня публікація«Women for Women»: Маша Єфросиніна та Надія Лисецька діляться досвідом та натхненням з вінничанами
Наступна публікаціяУ Вінницькому Палаці дітей та юнацтва відбуваються безкоштовні гуртки кераміки та гончарства

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я