Польща виступає із пропозицією заборонити імпорт діамантів та скрапленого газу з Росії в рамках 12-го пакету санкцій ЄС.

Про це пише PAP з посиланням на джерела в Євросоюзі.

Пропозиція Варшави включає заборону на імпорт з Росії діамантів, чергові обмеження у секторі послуг, зокрема заборону надання інформаційно-комунікаційних технологій суб’єктам з РФ, а також імпорт скрапленого газу з Росії.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний та начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Шаптала узгодили подальші кроки щодо контрнаступу на Запоріжжі.

Про це Валерій Залужний повідомив у соцмережах.

Вони вислухали командувачів бригад оперативно-стратегічного угруповання “Таврія” та обговорили ситуацію на цьому напрямку фронту.

«Росатом» перетворив найбільшу в Європі АЕС на катівню

Про це йдеться у звіті української неурядової організації Truth Hounds, яка займається документуванням і розслідуванням міжнародних

Про катування та нелюдське поводження, скоєні російськими окупаційними силами з відома “Росатому” під час окупації Запорізької АЕС та міста-супутника станції Енергодара, зібрали численні свідчення правоохоронних органів, незалежних дослідників, включаючи міжнародних журналістів.

 

Попередня публікаціяВінницькі водники повідомляють про затримку у відновленні водопостачання на трьох вулицях
Наступна публікаціяНевеликий дощ: погода у Вінниці на сьогодні, 20 вересня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я