Вінничанка Аріна Кантоністова звернулась до вінничан з проханням підтримати проект громадських ініціатив, про створення дитячого майданчика «Коло друзів».

«Чесно кажучи, біля мого будинку немає жодного безпечного дитячого майданчика. Аби мала хоч побігала, ми ходимо на берег Бугу по вулиці Гонти. Сьогодні ходили у школу №5. Там чудовий майданчик, але туди далеко ходити. Зважаючи на те, що не лише моїй дитині поряд поки немає де погуляти, я і написала цей проєкт. Сподіваюся, що він набере достатню кількість голосів. Адже, у моїх мріях, не просто дитячий майданчик, а креативний простір для всієї родини! Буду вдячна за кожен голос!», – йдеться в дописі пані Аріни.

За описом проекту, дитячий майданчик “Коло друзів” стане плацдармом не лише для відпочинку, а й для розвитку у різних галузях. Креативний простір для дітей та їх батьків. Місце, де можна отримувати корисну інформацію, уміння та знання всією родиною.

Підтримати проект та ознайомитись з його кошторисом можна за посиланням:  https://budget.e-dem.ua/0510100000/project/23112

Попередня публікаціяУкраїнські військові відмінусили ще 350 окупантів
Наступна публікаціяУ Вінниці продовжують розчищати малі річки

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я