Ми повинні бути готовими до найгірших сценаріїв – в “Укренерго” розповіли, чи вистачить Україні електроенергії взимку

“Якщо говорити про сценарій без обстрілів, то ми розуміємо яким чином покривати взимку це споживання. Але обстріли можуть сильно переформатувати ситуацію. Тому ми повинні бути готовими до найгірших сценаріїв. В чому полягає найгірший сценарій? Це повторення масованих атак ракетами, дронами саме проти енергосистеми”, – наголосив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.

В Україні зростуть пенсія та прожитковий мінімум

Так, Кабмін під час засідання ухвалив проєкт бюджету на 2024 рік, у якому закладено підвищення мінімальної пенсії та прожиткового мінімуму, повідомляє ТСН.

Наразі у проєкті держбюджету закладено, що прожитковий мінімум зросте від 2589 грн до 2920 грн, а мінімальна пенсія – від 2093 грн до 2361 грн.

Фінляндія слідом за країнами Балтії закриє кордон для авто на російських номерах з 16 вересня, — МЗС Фінляндії.

“Відтепер лише громадяни ЄС, які постійно проживають у рф, члени їхніх сімей, дипломати або особи, прирівняні до них, зможуть ввезти до Фінляндії зареєстрований у росії легковий автомобіль”, — підкреслила очільниця МЗС Еліна Валтонен.

Експериментальний аквадрон СБУ Sea Baby підбив російський ракетний корабель «Самум»

Про це повідомляє Liga, посилаючись на власні джерела у СБУ.

14 вересня надводний дрон Sea Baby уразив російський ракетний корабель «Самум» недалеко від входу у Севастопольську бухту. Він влучив у задню праву частину ворожого судна, завдавши значних пошкоджень.

Тож росіянам довелося відбуксирувати «Самум» на ремонт із креном на правий борт.

Для цієї атаки СБУ використала експериментальний зразок морського дрона, який здатен працювати у шторм, ховаючись за високими хвилями. Під час спецоперації висота хвиль сягала 1,5-2 м.

Попередня публікаціяЧаювання, книжковий трикутник та секрети вінницьких готелів і площі — екскурсійний проект «Місто, наповнене змістом»
Наступна публікаціяСьогодні похмура погода

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я