У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», мета якої – посилити комунікацію між усіма органами влади, які опікуються ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, а також стимулювати їх до пошуку роботи.

Інформаційну кампанію проводить Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за участі Державної служби зайнятості, обласних військових адміністрацій, громадських та міжнародних організацій, роботодавців та ЗМІ.

Вінницька обласна служба зайнятості долучилася до проведення інформаційної кампанії, в рамках якої організовані заходи з інформування ВПО щодо вільних робочих місць; реалізації активних програм сприяння зайнятості населення; можливостей професійного навчання та перенавчання, організації підприємництва тощо.

Також ведеться системна робота з роботодавцями щодо важливості надання робочих місць для працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

З початку війни послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористались 4827 осіб з числа внутрішньо переміщених громадян, з них 4071 – набули статусу безробітного.

За сприяння Вінницької обласної служби зайнятості вже вдалося працевлаштувати 1305 шукачів роботи із числа внутрішньо переміщених осіб.

Консультації можна отримати за номерами гарячих ліній Вінницького обласного центру зайнятості:
– (063) 814-53-38,
– (050) 195-09-24,
– (067) 151-33-20
та через Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa
Попередня публікаціяУ Вінниці слабозорі співаки подарували свято української пісні «Коли ти поруч»
Наступна публікаціяВЛК, УБД і несення служби після поранення — фахівці Ветеранського простору Вінниці консультують в лікувальних закладах

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я