У Вінниці заплановано цікаву освітню подію – майстер-клас “Історія писемності та основи кириличного письма”, який відбудеться 16-17 вересня у Вежі Артинова. Ця подія спрямована на освіту як дорослих, так і дітей віком від 7 років. Участь у заході безкоштовна, але потрібна попередня реєстрація.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Під час майстер-класу учасники отримають унікальну можливість поглибити свої знання в історії писемності. Вони дізнаються про походження та використання глаголиці та кирилиці на території Русі. Також буде надана можливість дослідити використання давніх письмових знарядь та матеріалів українцями. У практичній частині учасники зможуть навчитися основам слов’янської каліграфії та навіть випробувати свої навички у написанні слів та цифр.

У завершення майстер-класу кожен учасник отримає сувенірну репліку середньовічної вінницької грамоти, де зможе власноруч внести своє ім’я та назву міста. Також, якщо комусь потрібна допомога в каліграфії, досвідчений майстер готовий допомогти.

Більше того, під час заходу всі бажаючі зможуть спілкуватися з історичними реконструкторами епохи Русі Х-ХІІІ століть та зробити світлини на пам’ять. Також буде можливість придбати сувенірну продукцію на історичну тематику, зокрема відтворені подільські полугрошики часів князів Коріатовичів. Захід буде проведено з дотриманням усіх вимог воєнного стану.

Майстер-клас організовує творча співдружність майстрів “Артіль ДЪЛО”, які долучили свої зусилля та любов до історії для створення цієї освітньої події. Діяльність артілі спрямована на популяризацію історії України через створення історичних експозицій, авторських майстер-класів та виробництво сувенірної продукції на історичну тематику.

Тривалість одного майстер-класу – 45-50 хвилин, кількість учасників – 15.

Розклад майстер-класів на суботу:

13:00, реєстрація

15:00, реєстрація

17:00, реєстрація

Розклад майстер-класів на неділю:

11:00, реєстрація

13:00, реєстрація

15:00, реєстрація

Попередня публікаціяРемонт водопроводу: які вулиці Вінниці потребують тимчасових обмежень
Наступна публікаціяЗміни у Вінниці: обмеження для вантажівок на трьох вулицях

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я