У Вінниці, спортивна спільнота продовжує дарувати дітям незабутні емоції у таборі “ЯМаріуполь. Родина”. Заходи включають шаховий турнір, спортивні забави та змагання, спрямовані на підтримку здорового способу життя та соціалізацію молодших учасників.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Учасники табору отримали можливість взяти участь у шаховому турнірі від міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6, відвідати майстер-клас з волейболу від спортшколи № 3 та взяти участь у вікторинах і естафетах від міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи “Вінниця”. На додаток до цього, діти мали нагоду побачити показові виступи провідних спортсменів міста.

Ці заходи не тільки сприяють розвитку спортивних навичок, але й сприяють у формуванні дружби та спільності серед учасників. Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, Сергій Краєвський, наголосив на важливості активного способу життя та наданні необхідних умов для забезпечення здоров’я та розвитку молоді.

Спортивна спільнота Вінниці продовжує робити вагому подію в житті молодших поколінь, даруючи їм незабутні враження та навички, які назавжди залишаться з ними.

Попередня публікаціяВінницька медична капітан отримала високу нагороду за відвагу та професіоналізм”
Наступна публікаціяА що цікавого було впродовж дня?

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я