У Вінницькому міському територіальному центрі надання соціальних послуг розпочав свою роботу факультет англійської мови, спрямований на людей віком 60+. Цей ініціативний курс надає можливість охочим отримати практичні навички міжнародного спілкування.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Заняття проводить Мирослава Коваль, дипломований спеціаліст та студентка магістратури Вінницького торговельно-економічного інституту. Вона підкреслює, що працювати з людьми літнього віку є для неї новим та цікавим досвідом. Основний акцент робиться на усному мовленні та практичних навичках, не заважаючи глибокому вивченню граматичних тонкощів.

Початковий етап курсу спрямований на ознайомлення з алфавітом та основами англійської мови. Однак основна увага буде приділятися практичним навичкам, які можуть бути використані в поїздках за кордон або під час спілкування з іноземцями.

Мирослава використовує різноманітні навчальні матеріали, включаючи роздатковий матеріал та мультимедійні засоби. Учні мають можливість читати уривки з творів та переглядати фрагменти іноземних фільмів.

Уже зараз на факультеті зареєструвалися 11 осіб, які виражають зацікавленість у вивченні англійської мови. Заняття відбуваються у форматі знайомства, а згодом студентів розподілять за рівнем знань.

Цей ініціативний курс відкриває можливість підвищити якість спілкування та отримати нові можливості для самореалізації, навчання та спілкування у міжнародному середовищі. Для запису та додаткової інформації можна звертатися до Вінницького міського територіального центру надання соціальних послуг за номером телефону 67-05-90 або за адресою: вул. Соборна, 50.

Попередня публікаціяВтрати окупантів перевалили за 270 тисяч
Наступна публікаціяРятувальники б’ють на сполох: на ліквідацію пожеж виїжджали 12 разів впродовж доби

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я