У Вінниці військових запрошують на реабілітацію за допомогою каністерапії

У Вінниці з’явилася неординарна ініціатива – реабілітація через взаємодію з тваринами. Ця інноваційна терапія надається безкоштовно завдяки співпраці громадської організації “Ми – Вінничани” і британської громадської організації “Ламаючи ланцюги”.

Меморандум, підписаний між цими двома організаціями, дозволить пораненим військовим отримувати психологічну допомогу на базі притулку для тварин у Вінниччині. Цей крок є ще одним способом допомогти військовим та їхнім родинам під час процесу реабілітації.

Сергій Кудлаєнко, голова Вінницького міського осередку ГО “Ми – Вінничани”, запрошує поранених бійців та їхні сім’ї взяти участь у цьому незвичайному виді психологічної реабілітації, який вже показав свою ефективність. Важливо відзначити, що організація “Ламаючи ланцюги” належить колишнім військовим, які рятують тварин, поранених під час бойових дій і зараз надають підтримку українським воякам.

«Зроблено ще один черговий крок на реабілітацію наших хлопців і їх родин! Підписана угода про Безкоштовну Психологічну Реабілітацію з БФ «Ламаючи Ланцюги-Україна». Це наші друзі з Великої Британії, в минулому військові. Ми спільно будемо допомагати нашим ЗСУ у наближенні перемоги», – повідомив голова Вінницького міського осередку ГО «Ми – Вінничани» Сергій Кудлаєнко.

Цей проект фінансується завдяки донатам з різних країн світу. Британський голова організації, Том, висловив надію, що ця програма допоможе українським воякам і тваринам одужати разом.

«Я розпочинаю нову програму, яка дозволяє нашим тваринам одужувати разом з пораненими українськими солдатами. Ми створюємо безпечне місце де поранені військові та тварини можуть разом провести час.
Зараз українські чоловіки та жінки боряться за майбутнє української нації. І очевидно, що ми боремося на їхньому боці, особливо після того, як вони побачили найтемніші події, які вплинули на них», – зазначив британець.

Попередня публікаціяПонад сто тисяч на безпілотники та автівка для ЗСУ — підсумок «Забігу до Перемоги» в Ладижині
Наступна публікаціяУ Вінниці тимчасово не буде води та світла за деякими адресами

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я