З 8 по 10 вересня у Вінниці пройшов відкритий міський турнір з баскетболу серед юнаків 2010 року народження та молодших. Ця подія була присвячена Дню фізичної культури і спорту в Україні та Дню міста Вінниці.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Заходи відбулися за підтримки комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради, Вінницької баскетбольної федерації та міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу.

У заході взяли участь 44 молодих баскетболісти з чотирьох команд. Перше місце виборола команда вихованців комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Тернопільської області. Друге місце посіла КДЮСШ з Харкова, третю сходинку дісталися спортсмени МСДЮСШОР з Вінниці, а четверте – БК «Хмельницький».

Учасники турніру отримали кубки, а кожен гравець – медалі, грамоти та подарунки. Крім того, були визначені найкращі гравці. Максим Попов із Вінниці визнаний кращим захисником, Владислав Вінярський із Хмельницького – кращим нападником, а Владислав Котелевець із Харкова отримав звання кращого центрового. Найкориснішим гравцем турніру став Данило Тимофієвич із Тернополя.

Тренер Олександр Главатчук поділився, що такі турніри готують молодих гравців до майбутніх матчів і допомагають їм відчути дух суперництва. Вони також дають йому, як тренеру, можливість виявити аспекти, які потребують поліпшень.

Директор Вінницької міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу Сергій Козанчук висловив подяку всім, хто долучився до організації турніру. Важливо, щоб навіть у важкі часи діти мали можливість відчути смак життя через змагання, спорт та спілкування. За допомогою таких турнірів баскетбол відкривається новим поколінням спортсменів у Вінниці, сприяючи популяризації цього виду спорту у місті.

 

 

Попередня публікаціяКористь та рекомендації щодо споживання кисломолочного сиру
Наступна публікаціяА що цікавого було впродовж дня?

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я