На Вінниччині прикордонники Могилів-Подільського загону успішно завершили операцію з припинення незаконного перетину кордону. П’ятеро громадян України та один громадянин Молдови, які намагалися нелегально перетнути кордон, були затримані.

Про це повідомили у Держприкордонслужбі.

За оперативною інформацією від Держприкордонслужби, прикордонники виявили групу осіб на березі Дністра. Троє громадян з Харкова та двоє з Одеси мають намір незаконно перетнути кордон, а 44-річний іноземець з Молдови надавав їм допомогу в переправі через річку на гумовому човні.

Детальне розслідування виявило, що чоловіки з різних міст прибули на поїзді до контрольованого прикордонного району, де їх чекав іноземець-організатор. Вони планували нелегально перетнути кордон, але завдяки оперативній роботі прикордонників, ці спроби були зірвані.

Також виявлено, що чоловіки заплатили організатору 2 тисячі доларів США за свою “подорож”. Один з учасників групи намагався зв’язатися з “переправником” через інтернет-застосунок.

Стосовно громадян України, які порушили адміністративне законодавство, складено протоколи, а справи направлені до суду. Щодо організатора правопорушення, громадянина Молдови, слідчі Національної поліції винесли підозру за ч.3 ст. 332 Кримінального кодексу України, що передбачає позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.

Попередня публікаціяАмериканські партнери подарували вінницьким рятувальникам обладнання для радіаційного захисту
Наступна публікаціяА що цікавого було впродовж дня?

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я