Психологічна допомога. У Вінницькому міському центрі соціальних служб відзначають, що війна залишає свої сліди не лише на полі бою, але й у серцях і душах тих, хто боронить нашу країну. З цим усвідомленням психологи центру надають психологічну підтримку нашим захисникам та членам їхніх сімей.

Серед спеціалістів центру є Людмила Радіонова, практичний психолог вищої категорії з понад 20-річним досвідом роботи у цій сфері. Вона співпрацює з військовими вже з початку конфлікту у 2014 році і надає консультації у Вінницькому міському центрі соціальних служб з 2017 року.

За словами Людмили Радіонової, починаючи з початку повномасштабного вторгнення Вінницький міський центр соціальних служб уклав угоду про співпрацю з міськими шпиталями. Вже півтора року психологи надають психологічну підтримку військовим, що перебувають на лікуванні.

Фахівці центру також працюють з усіма захисниками та членами їхніх сімей, які звертаються за допомогою. Психологічну консультацію надають п’ять штатних психологів центру, а також волонтери-психологи.

Людмила Радіонова додає: “Зараз у нас працюють 23 волонтери спеціалісти. Психологи проводять як індивідуальні, так і групові консультації для військових та членів їхніх родин. Зустрічі відбуваються раз на тиждень, щовівторка, в офісах за адресами: вул. Космонавтів, 30 та вул. Брацлавська, 85”.

Теми консультацій різноманітні і залежать від індивідуальних потреб. Найпоширеніші питання стосуються того, як пережити травму війни, як прийняти ситуацію, де шукати ресурси для відновлення, а також методи швидкого заспокоєння.

За перше півріччя 2023 року волонтери та психологи Вінницького міського центру соціальних служб провели:
  • 1800 консультацій у лікарнях,
  • 7480 індивідуальних консультацій з пораненими,
  • здійснили 500 консультацій за телефоном.

Всі, хто потребує психологічної допомоги, можуть звертатися за телефоном Вінницького міського центру соціальних служб: 067-431-20-31. Контакти волонтерів-психологів також можна знайти тут.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбудеться додаткова реєстрація в програмі «Муніципальне житло»
Наступна публікаціяДе сьогодні ремонтують мережі у Вінниці

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я