Маломобільним мешканцям ще одного будинку в Вінниці стало легше здійснювати доступ до своїх житлових приміщень. Біля багатоквартирного будинку за адресою Довженка, 40 був встановлений пандус.

Заступник директора департаменту житлового господарства, Сергій Гречанюк, зазначив, що це вже третій пандус, який був встановлений в житловому секторі міста протягом цього року. Два попередні пандуси були облаштовані поблизу будинків на вулицях Стрілецькій, 48, та Генерала Григоренка, 67. Усі ці роботи фінансувалися за рахунок міського бюджету.

“Встановлені спеціальні конструкції відповідають заявкам мешканців і мають поручня, пологий спуск, призначені для використання людьми з інвалідністю та батьками з дитячими візочками. Крім того, ми розуміємо, що питання створення таких спусків стає більш актуальним, оскільки повертаються військовослужбовці з війни”, – зауважив Сергій Гречанюк.

Зараз у житловому секторі міста планується облаштувати ще один пандус біля будинку на вулиці М. Амосова, 9.

Якщо мешканці будинку бажають мати пандус біля свого під’їзду, вони повинні звернутися до департаменту житлового господарства і подати відповідний запит. Рішення про встановлення такої конструкції буде прийматися на основі наявності маломобільних груп населення у будинку та з урахуванням технічних та фінансових можливостей.

Попередня публікаціяПитання що до проходження служби у ЗСУ — на Вінниччині працює «гаряча лінія» ТЦК
Наступна публікаціяВінничанин Максим Власюк став чемпіоном на Кубку України з боксу серед еліти

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я