Усім любителям мандрівок пропонують новий захопливий екскурсійний проєкт “Легендарний Кам’янець та містична Бакота”, який обіцяє подарувати незабутні враження.

Про це повідомляє Вінницький офіс туризму 

Гід Людмила Очеретна та команда ведучих відправляться разом з учасниками у захопливу подорож, яка включає в себе відвідування таких неймовірних місць, як Кам’янець-Подільська фортеця та містична Бакота.

У програмі заходу передбачено:

  • Кам’янець-Подільська фортеця (11:00 – 13:00): Усі учасники дізнаються про історію цієї неприступної фортеці, чому вона вразила навіть самого Османа ІІ, і які секрети приховує в своїх мурах.
  • Обід в ресторації “Мрія козака” (13:00 – 13:30): Усмішка відпочиває, а гарна національна кухня заряджає енергією для подальших пригод.
  • Бакота та природний заповідник “Подільські Товтри-Медобори” (14:30 – 18:00): Вінничанам відкриються неймовірні краєвиди та унікальний заповідник, який став свідком будівництва Дністровського гідровузла.
  • Скельно-печерний Свято-Михайлівський монастир (Бакота) (час відвідування включено в програму): Цей древній монастир приховує в собі духовні скарби та розташований на височенній терасі Білої гори.

Учасники екскурсії також мають змогу поринути у води Дністра та насолодитися найкращими краєвидами Поділля.

Загальні витрати на екскурсію включають в себе вхідні квитки до музеїв та заповідників, а також обід в ресторані національної кухні. Реєстрація вже відкрита за посиланням.

Не пропустіть нагоду відкрити для себе красу та таємниці Поділля разом із командою експертів туризму та гідом Людмилою Очеретною. Запрошуємо всіх бажаючих на незабутню мандрівку 16 вересня 2023 року.

Ціна екскурсії: 850 гривень.

Нехай кожен крок стане відкриттям нового світу неймовірних пригод та дивовижних вражень!

Попередня публікаціяІдеї стильних образів на осінь
Наступна публікаціяГучна заява лікаря: вітаміни восени міф чи реальна потреба?

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я