Вінницький Палац Дітей та Юнацтва вражає своєю футбольною енергією та майстерністю дітей. З 2007 року дві футбольні команди, “Мрія” та “Темп”, продовжують активно тренувати та змагатися в різних турнірах.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Ці молоді спортсмени не тільки вчаться азам футболу, але і піднімають високий рівень навичок техніки та тактики гри. Вони не стримуються місцевих змагань і беруть участь у міських, обласних та навіть Всеукраїнських турнірах футболу, організованих міською федерацією футболу.

Традиційними стали “Новорічні зустрічі” та “Олімпійський первоцвіт”, які проводить КЗ “Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної”. Ці заходи не лише конкуренція, а й джерело незабутніх вражень та спільного дорослішання.

Тренер Андрій Сілаков підкреслює, що футбол розвиває реакцію, координацію та загальну витривалість дітей, а також сприяє формуванню навичок спілкування та товариських відносин.

Тож, Вінницький Палац Дітей та Юнацтва залишається місцем, де діти мають можливість не лише навчатися, але і рости як спортсмени та особистості. Нехай цей футбольний розквіт триває назавжди!

Попередня публікація«Вінниця: історії кохання»: цікава екскурсія для усіх бажаючих
Наступна публікаціяА що цікавого відбулося впродовж дня?

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я