У Вінниці відбулася важлива подія, яка визнала внесок та мужність військового Віктора Арнатовського, головного сержанта та учасника Антитерористичної операції (АТО). Урочиста церемонія вручення відбулася у приміщенні Вінницької обласної ради.

Про це повідомляє Вінницька обласна рада.

Віктор Арнатовський є командиром кулеметного взводу 12 окремого стрілецького батальйону в/ч А7096. Він активно брав участь в бойових діях на Херсонщині та Донеччині з початку повномасштабного вторгнення та відзначився високою мужністю та патріотизмом. У березні 2023 року, виконуючи бойове завдання, він отримав поранення, продовжуючи служити Україні зі страхом перед загрозою.


За свій великий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, Віктор Арнатовський був удостоєний Почесної відзнаки “За заслуги перед Вінниччиною”. Ця нагорода є найвищою нагородою Вінницької області та визнає важливий внесок громадян у розвиток регіону. Цьогоріч нагороди удостоєно 15 жителів Вінницької області.

На додаток до цієї почесної нагороди, Віктору Арнатовському передали блок швидкої зарядки “Bandera Power”, спеціальний пристрій, призначений для забезпечення критично важливого резервного електроживлення на передовій. Збір коштів на придбання цього пристрою був здійснений виконавчим апаратом Вінницької обласної ради.


“Дякуємо Віктору за його позицію, мужність і патріотизм! Вперед до Перемоги!” – написав голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Ця подія стала символом вшанування та підтримки військових героїв та показала, що Вінниччина завжди гордиться своїми синами і доньками, які стоять на захисті національної безпеки та гідно представляють Україну у світі.

Попередня публікаціяВінниця відзначає подвиг морського піхотинця муралом на стіні будинку
Наступна публікаціяУ застосунку “Дія” запускають зручну послугу для студентів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я