У Вінниці відбулися вражаючі тренування піротехнічних робіт та підводного розмінування провідних фахівців Аварійно-рятувального загону спецпризначення.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Сапери вирушили в ці тренування з великим ентузіазмом та професіоналізмом, виконуючи завдання по чотирьох різних напрямках.

На початку тренувань, на річці Південний Буг, відбулася демонстрація пошуку та розмінування вибухонебезпечних предметів під водою. Сапери впевнено виявили, ідентифікували та підняли на поверхню небезпечні об’єкти, застосовуючи спеціальний водний транспорт.

Подалі від води, на узбережжі, команда рятувальників розгорнула ще одну навчальну локацію. Тут сапери піротехнічного розрахунку використовували ручні металодетектори для обстеження території та вилучили імітований небезпечний предмет.

Третя навчальна точка дозволила продемонструвати можливості інноваційного підводного дрона та самого пристрою, коли їх занурено під воду для виконання завдань у водному середовищі.

Завершальна частина тренувань включала практичне заняття, де сапери представили різновиди вибухонебезпечних предметів та сучасні засоби для їх пошуку та захисту особового складу.

Ці тренування підкреслюють важливість роботи піротехнічних підрозділів та рятувальників у забезпеченні безпеки та ефективних рятувальних операцій в умовах небезпеки. Навички та досвід, набуті на таких тренуваннях, грають ключову роль у збереженні життів та майна громадян.

Попередня публікаціяОсіння яблучна шарлотка
Наступна публікаціяОсінній тур «Величні історії забутих сіл»: відкрийте секрети Вінницького краю

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я