Скандальна справа стосовно корупційних дій в районній військово-лікарській комісії (ВЛК) Вінниччини набуває обертів.  Працівники ДБР повідомили про підозру та завершили досудове розслідування щодо секретарки однієї із районних військово-лікарських комісій Вінниччини. Обвинувальний акт направлено до суду, повідомляє пресслужба ДБР.

Про це повідомляє пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР)

За даними бюро, 30 серпня 2023 року, під час обшуку в Хмільницькому територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, були знайдені конверти з готівкою в гривнях та іноземною валютою, а також значні суми грошей. Ці факти свідчать про скоєння корупційних дій.


Після обшуку одна з працівниць ВЛК зізналася у власній вині та розповіла, що приймала хабарі за підтвердження певних медичних діагнозів, що призводили до обмеження придатності осіб до військової служби.

ДБР також проводить перевірку можливої причетності до цього правопорушення керівництва ВЛК та представників інших медичних установ Вінниччини.


Секретарці ВЛК пред’явлено обвинувачення у проханні надання неправомірної вигоди, яке за законом передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 4 років.

Процесуальне керівництво справою здійснює Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.

Попередня публікаціяГотуйте пледи та апетити: у Вінниці відбудеться великий пікнік в садибі Пирогова
Наступна публікаціяВоїн з Вінниччини отримав відзнаку за відвагу та відданість в служінні своїй рідній землі.

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я