У Вінниці 6 вересня відбудеться цікава лекція “Музична Вінниця”, яку прочитає відома музикознавиця та дослідниця історії Вінниці, Наталія Кушка.

Про це повідомляє Музей Вінниці.

За інформацією Музею Вінниці, вже у XVII столітті у Вінниці існували музикантські цехи, де навчали музичній грамоті та грі на різних інструментах. З часом музична освіта в місті покращилась, а розширений перелік інструментів і стилів призвів до багатогранності музичної сцени.

У другій половині ХІХ століття у Вінниці були фортепіанні фабрики, де з імпортних компонентів складали піаніно та роялі. У перші роки радянської окупації з’явилися джазові колективи, членів яких в 1930-х роках репресували за фальшивими обвинуваченнями у співпраці з іноземною розвідкою.

Під час лекції ви дізнаєтеся багато цікавого про історію музичної сцени Вінниці. Також, буде можливість придбати книгу Наталії Миколаївни “Музична Вінниця”.

Лекція розпочнеться о 17:30, а вхід вільний. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати захоплюючу подорож у світ музичної історії міста. Місце проведення – садиба Боруха Львовича за адресою: вулиця Симона Петлюри, 15-А.

Попередня публікаціяВінницький театр ім. Миколи Садовського готується до захоплюючого театрального сезону
Наступна публікаціяА що цікавого відбулося впродовж дня?

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я