У Вінницькій громаді планується розширити систему оповіщення, додавши 15 нових гучномовців.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Відповідні місця для їх розташування вже визначені фахівцями цивільного захисту, і було затверджено кошторис робочого проєкту.

Це вдосконалення системи має на меті забезпечити належне інформування громадян про можливі небезпеки та допомогти їм вчасно реагувати на потенційні загрози.

«Встановлення додаткових елементів системи оповіщення на території Вінницької територіальної громади дозволить забезпечити якісне інформування населення про ймовірну загрозу. Оскільки важливо, щоб мешканці нашої громади мали змогу вчасно відреагувати на небезпеку», – зазначив директор департаменту цивільного захисту Олег Парфілов.

Він додав, що у 2023 році також планується встановлення ще п’яти гучномовців на території Вінницької громади. Різні звукові сигнали, які використовуються, залежать від типу небезпеки – церковний дзвін, звук дзвону на сполох чи гудок потягу. Після отримання такого сигналу важливо ввімкнути місцеве радіо або телебачення для отримання додаткової інформації та діяти відповідно до ситуації.

Попередня публікаціяНасичений вікенд у Вінниці: заходи на 1-3 вересня
Наступна публікаціяАкція “Перше вересня без квітів”: Вінниччина підтримує ЗСУ