Рада Європи вносить пропозицію до дітей та молоді приєднатися до змагання під назвою “European Heritage Makers”, спрямованого на заохочення молодого покоління в дослідженні, відкритті та збереженні своєї національної спадщини. Конкурс відкриється 1 вересня та триватиме до травня наступного року. Переможці матимуть змогу відвідати Страсбург.

Про це повідомляє Вінниця city.

Головними завданнями цього конкурсу є зібрання історій від молоді про різні аспекти національної спадщини, будь то матеріальні об’єкти чи нематеріальні цінності. Організатори мають намір створити майданчик, який дозволить розповісти про ці історії якомога більшій кількості людей, залучити увагу майбутніх #HeritageMakers (Творці спадщини) і сприяти взаємодії їх з ровесниками з інших частин Європи.

Вимоги до участі в конкурсі не надто складні

Але перед тим, як приєднуватися до нього, важливо ознайомитися з ними:

До учасників вимог небагато, але важливо з ними ознайомитися перед тим, як долучатись до конкурсу:

  • вік учасників не може бути більшим за 18 років;
  • заявки приймаються у двох вікових категоріях – 6-11 та 11-17 років;
  • лише групові роботи зможуть отримати приз, бо ініціатива «European Heritage Makers» має на меті заохотити розвиток саме спільнот, що займаються збереженням спадщини;
  • індивідуальні роботи теж приймаються і будуть розміщені на сайті Днів європейської спадщини (ДЄС), але змагатись за перемогу вони не зможуть.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно зробити декілька кроків. По-перше, групі дітей чи молоді (залежно від своєї вікової групи) потрібно організувати захід під темою Young European #HeritageMakers (Молоді творці європейської спадщини). Результат повинен відповідати на запитання: «Яка ваша європейська спадщина?». По-друге, потрібно презентувати захід. Презентація може бути у форматі відео тривалістю до 5 хвилин, фото, картини, малюнку або іншого візуального засобу, що супроводжується описом, який не перевищує 800 слів. І фінальний крок – необхідно буде завантажити всю інформацію на сайт ДЄС (більше інформації за посиланням: http://surl.li/kplyl).

Також учасники мають враховувати часові рамки конкурсу:

  • 1 вересня 2023 р. – 28 лютого 2024 р. – організація заходів
    та завантаження записів.
  • 15 березня 2024 р. – оцінювання на національному рівні, вибір двох національних переможців (по одному у віковій категорії).
  • Квітень 2024 р. – оцінювання на європейському рівні.
  • Травень 2024 р. – оголошення вибраних робіт та візит до Страсбурга для вибраних у віковій групі 11-17 років.

Цьогоріч 8 країн можуть брати участь в ініціативі «European Heritage Makers», в тому числі й Україна. Тож долучайтеся, адже переможцями стати цілком реально. Цьогоріч, нагадаємо, Вінниця вже стала переможницею міжнародного конкурсу «Історії Днів європейської спадщини» із розповіддю про роботу над туристичним маршрутом Camino Podolico.

Попередня публікаціяАкція “Перше вересня без квітів”: Вінниччина підтримує ЗСУ
Наступна публікаціяДвоє рибалок на Вінниччині незаконно виловили раків на суму майже два мільйони гривень

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я