Сьогодні на Вінниччини відбувся особливий захід – спеціальне погашення та введення в обіг поштової марки “Вічна пам’ять”. Ця поштова марка була створена з нагоди Дня пам’яті захисників України та має на собі зображення “Зеленого коридору”, що символізує останній шлях загиблих захисників через соняшникові поля.

Про це повідомляє Вінницька ОВА.

Процедуру спецпогашення провів Начальник ОВА Сергій Борзов разом із керівником Вінницької дирекції «Укрпошти» Володимиром Шаловінським та капеланом однієї з військових частин, отцем Михаїлом.


Ця ініціатива має благодійний характер та спрямована на підтримку дітей українських захисників. Зі збору коштів від продажу 500 000 екземплярів марки будуть фінансово підтримані діти цих героїв. Можливість придбання цієї марки доступна у всіх відділеннях Укрпошти по всій країні, а також в інтернеті на офіційному поштовому магазині та на платформах eBay і Amazon.

Ця ініціатива нагадує нам про важливість пам’яті про тих, хто віддав своє життя за незалежність України. Подібні заходи допомагають підтримувати родини загиблих героїв та вшановувати їхній внесок.

Випуск такої марки є ще одним кроком у напрямку збереження вічної пам’яті про загиблих та вираження поваги до їхньої відданої службі.

Попередня публікаціяДоправка Гуманітарного Вантажу з Вентспілса: Генератори, Обігрівачі та Інше Приладдя Для Вінниці
Наступна публікаціяВінничанин Іван Шульга – бронзовий призер Чемпіонату Європи з Боксу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я