У Вінниці, 28 серпня 2023 року, центральна міська бібліотека імені І. Бевза влаштувала безкоштовні заняття з бісероплетіння для дітей. В рамках цього заходу діти мали змогу навчитися плести вироби з бісеру під керівництвом фахівців. Заняття відбуватимуться щоп’ятниці за адресою: вулиця Хмельницьке шосе, 4.

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Завідувачка Вінницької міської централізованої бібліотечної системи, Олена Заквацька, розповіла про успішний старт занять з бісероплетіння, які розпочалися в бібліотеці в червні цього року. Ці заняття набули популярності завдяки благодійному проєкту “ВінОк”.

Проект “ВінОк” вже більше року успішно реалізовується в Вінниці за підтримки Українського ветеранського фонду та БФ “Lifestylecamper”. Починаючи з червня цього року, заняття для дітей тепер доступні і у бібліотеці. Спочатку проєкт мав на меті сприяти інтеграції дітей ветеранів та осіб, які перебували на військовій службі, у міській громаді. Проте тепер до заходів приєднуються діти різних категорій, включаючи військовослужбовців та ветеранів.

Координаторка проєкту, Вікторія Замрій, зауважила: “Ми вдячні нашим захисникам та захисницям, які відстоюють наше спокоєм. Для них важливо, щоб у Вінниці їх родини отримували підтримку та увагу”.

Завдяки заняттям з бісероплетіння діти розвивають свою творчість, а їхні власні вироби з бісеру можуть стати як чудовими прикрасами для інтер’єру, так і приємними подарунками для близьких. Такі прикраси та аксесуари, як браслети, намистини, сережки, чохли для телефонів та сумочки, набули великої популярності.

Ірина Єліна, заступниця директорки з роботи з дітьми Вінницької міської централізованої бібліотечної системи, підкреслила: “Співпраця бібліотеки з благодійними організаціями дозволяє проводити спільні соціокультурні заходи та майстер-класи, спрямовані на розвиток художньо-естетичного сприйняття та пізнавальної сфери дітей. Такі заняття корегують емоційний стан та сприяють розвитку дітей”.

Крім того, у бібліотеці щотижня організовуються заняття з ігротерапії, де діти мають можливість познайомитися з різноманітними іграми, відповідно до їхнього віку.

Попередня публікаціяВогник—гостра закуска з баклажанів на зиму
Наступна публікаціяЗолото в Азербайджані: вінничани Даніленко та Гончарова на вершині світового змагання з кульової стрільби

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я