Закінчилася успішна жнивна кампанія в Вінницькій громаді. В аграрній громаді вдалося зібрати понад 13,2 тисячі тонн зерна різних сортів, включаючи пшеницю, ячмінь і ріпак.

Про повідомляє Вінницька міська рада.

За словами Наталії Павленко, начальниці управління розвитку сільських територій, негода вплинула на хід збору врожаю, але завдяки злагодженій роботі та сучасному обладнанню аграрії змогли збирати зерно без значних втрат. Важливо відзначити, що врожайність всіх зернових культур виявилася вищою, ніж минулого року.

Наприклад, врожайність озимого ячменю становить 58,5 центнера з гектара, що вище на 8,5 центнера з гектара порівняно з попереднім роком. Врожайність озимої пшениці становить 65,5 центнера з гектара, що на 15,8 центнера з гектара більше, ніж рік тому. Озимий ріпак вродив 38,9 центнера з гектара, на 1 центнер більше, ніж минулого року.

Зараз ще залишилося підготувати до збору 2332 гектари зернових культур, таких як кукурудза, а також 1707 гектарів технічних культур, таких як соняшник і соя. Наталія Павленко додала, що не зважаючи на завершення жнив, аграрії продовжують працювати на полях і готуються до посіву озимих культур на наступний рік.

Попередня публікаціяГора Перемоги: Прапор 59-ої вінницької бригади замайорів на Говерлі
Наступна публікаціяВінницька пауерліфтерка здобула срібло на Чемпіонаті світу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я