Лікар з обласного лікувально-діагностичного центру в Вінниці організував масштабну схему ухилення від мобілізації разом зі спільниками, надаючи військовозобов’язаним чоловікам фальшиві медичні документи, які вказували на непридатність до служби, за що отримував плату.

Про це повідомляють на сайті Головного управління Нацполіції у Вінницькій області.

Організатор схеми сприяв своїм “клієнтам” вступити до його спільників. Зазначено, що кількість учасників схеми перевищувала десять осіб, включаючи посадовців обласної військово-лікарської комісії. За попередніми даними, послугами цього фігуранта могли скористатись більше 200 чоловік. Після зустрічей з ним, чоловікам були видається фіктивні діагнози, вказуючи на тимчасову непридатність для військової служби.

Вартість “правильного” діагнозу коливалась від 3 до 10 тисяч доларів. Ціна за ці послуги залежала від терміну та складності встановлення діагнозу. Зловмисника було затримано, коли він отримував неправомірну вигоду у розмірі 3000 доларів США. Під час обшуків у затриманого були вилучені гроші, документи, нотатки та комп’ютерна техніка.

Під керівництвом Вінницької обласної прокуратури затриманому 57-річному особі було пред’явлено підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Крім того, розглядається питання про додаткову кваліфікацію дій підозрюваного згідно з ч. 2 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Наразі проводиться досудове розслідування.

Попередня публікація
Наступна публікаціяСпека триває: погода у Вінниці на сьогодні, 29 серпня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я