У Вінниці вже сьогодні, 25 серпня, розпочинається тривале мистецьке подією “Ticket to the SUN 2023”. Цей захід відбудеться на території колишнього санаторію імені Коцюбинського (вул. Синьоводська, 234, колишня вулиця Маяковського) та триватиме три дні. Організатори підготували насичену програму, яка включає в себе різноманітні майстер-класи, цікаві еко-лекції, акції та заходи. Окрім того, вечорами гостей чекає музична програма з різними виконавцями та жанрами. Фестиваль має благодійний характер, і це сприяє ще більшій популярності та підтримці з боку містян.

Про це повідомляє артпростір  “ПІЧ”, засновники якого є також організаторами “Ticket to the SUN”, і опублікували повну програму вікенду.

Перший день – повністю безкоштовний, а от для того, щоб потрапити на вечірні програми другого та третього дня, необхідно придбати квитки. Придбати квитки можна ТУТ.

Безкоштовною є і денна програма вікенду. Крім того, вхід для військовослужбовців безкоштовний в усі три дні як на денну, так і на вечірню програми.

Як зазначалось раніше, всі кошти, отримані з продажу квитків, будуть спрямовані на підтримку ЗСУ. Крім того, триватиме також благодійна барахолка.

Через повномасштабне вторгнення росії було внесено корективи в організацію фестивалю, тому будуть існувати наступні правила:

– цьогоріч на “Території SUN” не буде кемпінгу;
– програма завершується о 21:00 (о 22:00 територія зачиняється);
– у разі оголошення “повітряної тривоги” усім відвідувачам потрібно буде покинути територію (карта найближчих укриттів буде розміщена на території).

Попередня публікаціяВінниччина лідирує у зборі баштанних культур
Наступна публікаціяВінницькі герої: нагороди за внесок у різні сфери життя та оборону України

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я