У 22 серпня 2023 року у Вінниці пройшов турнір з риболовного спорту, у якому взяли участь військові з пораненнями, волонтери та особи з інвалідністю. Захід тривав понад 5 годин, і хоча вдалося спіймати небагато риби – лише близько 2 кг, сама риболовля була вдалою. Воїни, які недавно повернулися з зони бойових дій, розповідають, що для багатьох з них це перша подібна подія після поранень.

Про це повідомила Вінницька міська рада.

Організаторами заходу стали Центр реабілітації ім. Р. Панасюк “Гармонія” та громадська організація “Група активної реабілітації”. Вони підкреслюють інтеграційний характер турніру, який об’єднав поранених воїнів та цивільних осіб з інвалідністю. Директорка “Гармонії” Олена Чорнобривенко зазначила, що метою заходу було допомогти новопораненим адаптуватися та підтримати психологічний баланс.

Учасники турніру були винагороджені кубками, медалями, подяками та дипломами, а також отримали професійні вудки та комплекти приманок для риболовлі. Міський голова Сергій Моргунов висловив вдячність учасникам за їхню підтримку та активність, обіцяючи подібні заходи і надалі для воїнів.

Уляна Пчолкіна, лідерка громадської організації “Група активної реабілітації”, підкреслила важливість подібних заходів для підтримки психологічного стану поранених військових і зазначила, що вони сприяють адаптації до нових умов життя.

Директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова закликала продовжувати організовувати подібні заходи для воїнів, підтверджуючи підтримку від міської влади.

Попередня публікаціяДони DJI Mavic 3, ударні FPV-дрони та приціли передали з Вінниччини військовим
Наступна публікаціяВінницький собор запрошує на молитву перед навчанням

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я