На сьогоднішній день, місто Вінниця функціонує у звичному режимі, надаючи жителям повний спектр комунальних послуг. Міська команда активно працює над забезпеченням якості та безперебійності роботи мереж та інфраструктури. Усі зусилля спрямовані на ефективне виконання заходів, що гарантуватимуть надійність та оптимальну функціональність міських систем.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сьогодні бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодять водогони за наступними адресами: вул. І. Мазепи, 11, вул. А. Листопада, 2, пров. Магістратський, 5, вул. Затишна, 2, пр. Юності, 17, пров. Брацлавський, 57, 59, 61, 69, пров. Синьоводський. Водопостачання відновлять одразу по завершенню робіт.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення гарячої води до будинків на вулицях А. Первозванного, 36, 38, В. Порика, 16. Причина – аварійні та планові роботи на мережах.

«Вінницькі міські електромережі» попереджають, що у зв’язку з проведенням ремонту, можливі тимчасові відключення світла на вулицях Болгарська, Д. Галицького, М. Амосова, Хмельницьке шосе, Князя Володимира, С. Бандери, Малиновського, Князів Коріатовичів, С. Зулінського.

Попередня публікаціяВінницький собор запрошує на молитву перед навчанням
Наступна публікаціяОбережно з виноградом: хто повинен утриматися від його споживання

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я