Сергій Совко, юний вінничанин, став відомим завдяки своїм вражаючим досягненням у веслувальному спорті. Він взяв участь у чемпіонаті світу з веслувального слалому, який відбувався в місті Краків, Польща. Своєю наполегливістю та здібностями, Сергій здобув почесне 6-те місце в особистому заліку у класі човнів К-1-Ч серед юніорів.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Цей чемпіонат був важливим випробуванням для молодого спортсмена. Всього на змаганнях з’явилися представники 33 країн, і серед них Сергій продемонстрував свій високий рівень вмінь та досвіду. Зазначене досягнення виявилося важливим для молодого веслувальника, а також для його тренера Сергія Горільчаного.

Тренер поділився враженнями про досягнення свого підопічного, вказавши на силу цього результату, особливо в чоловічій байдарці. Крім того, Сергій Совко взяв участь у командних перегонах разом з Олександром Федоренком, і вони зайняли 8-те місце серед 26 країн у класі човнів 3хК-1-Ч серед молоді до 23 років.

Напередодні ліцензійного відбору до Олімпійських ігор в Лондоні, тренер і спортсмен розраховують продовжувати плідно працювати та покращувати результати.

Попередня публікаціяНа Вінничині пʼять захисників посмертно відзначені державними нагородами
Наступна публікаціяПатріотична подія: у Вінниці відбулося освячення та підняття національного прапора

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я