Вінницька міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву пропонує безкоштовні заняття з баскетболу для дітей віком від 6 років.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

За даними Вінницької міської ради, у навчальному закладі навчається 275 учнів. Директор школи, Сергій Козанчук, зауважує, що вихованці школи беруть участь у збірних командах України та беруть участь у національних чемпіонатах. Він також наголошує на тому, що заняття баскетболом сприяють активному та здоровому способу життя дітей, а також розвивають дисципліну, витривалість та здатність до самовдосконалення. Такі заняття сприяють фізичному розвитку та формуванню позитивних цінностей у дітей.

«Кожна сформована команда стає родиною, де тренер – найближчий друг. Вважаю, що батьки мають віддавати своїх діточок до спортшколи якомога раніше. Оскільки тут ми відволікаємо їх від ґаджетів, а ще баскетбол сприяє здоровому способу життя. Під час гри спортсмени активно рухаються, підтримуючи фізичну форму, завдяки чому кістки та м’язи розвиваються правильно. Баскетбол також вчить дисципліні, витривалості та здатності працювати над собою, щоб досягти успіху на майданчику, – каже Козанчук.

Попередня публікаціяПатріотична подія: у Вінниці відбулося освячення та підняття національного прапора
Наступна публікаціяТепло і ясно: погода у Вінниці на сьогодні, 24 серпня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я