Вінницький музей відзначає День Незалежності України виставкою “Україна #вільна”

Україна #вільна
Україна #вільна

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї 23 серпня, в день святкування Дня Незалежності України, відбудеться відкриття виставки під назвою “Україна #вільна”. Ця подія стала можливою завдяки співпраці з місцевими митцями та об’єднаннями.

Про це повідомляє Вінницький обласний краєзнавчий музей.

Виставка розкриє тему збереження демократичних цінностей в період Помаранчевої революції, Євромайдану та російсько-української війни. Відвідувачі матимуть змогу оглянути документальні світлини та артефакти, пов’язані з цими важливими подіями в історії України.

Виставка також включає твори вінницьких художників, які розкривають різні сторони цих подій через свої полотна. Серед них є картини Миколи Бондара, Михайла Бабія, Ігоря Синєпольського, Івана Горобчука, Михайла Климчука та Ігоря Зозулі. Кожен художник обрав свою сюжетно-настроєву інтонацію, що додає різноманітності виставці.

Серед цих полотен є і героїчні зображення, такі як портрет командира 1-го Українського корпусу генерала Яківа Гандзюка, створений Михайлом Бабієм, та історичні сцени, як зимовий похід Івана Горобчука.

Значущу роль на виставці відіграє постать юного січовика з китицею калини, яку відобразив Володимир Смаровоз. Також варто відзначити колекцію шкрябанок, яка присвячена воїнам Небесної сотні та Кіборгам, створену різьбярем Петром Пипою.

Відкриття виставки відбудеться о 15:00 в академічній залі музею за адресою вул. Соборна, 19. Виставка триватиме до 23 вересня, надаючи відвідувачам можливість поглибити знання про важливі етапи української історії та підняти національний патріотизм.

Попередня публікаціяВінничанин Дмитро Даниленко змагатиметься за олімпійські ліцензії на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное
Наступна публікаціяХмарно й дощитиме: погода у Вінниці на сьогодні, 23 серпня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я