Вінницькі спортсмени МДЮСШ № 5 здобули 10 медалей на Всеукраїнських змаганнях зі самбо.

Кубок «Юна Україна»
Кубок «Юна Україна»

У Вінниці завершилися Всеукраїнські змагання зі спортивного і бойового самбо “Кубок «Юна Україна», які також включали Кубок України серед дорослих. Спортсмени з МДЮСШ № 5 здобули вражаючий результат, завоювавши 10 медалей.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Чемпіонські титули у цих змаганнях отримали вінницькі спортсмени Каріна Малюта та Важа Даіаурі, які виступали за МДЮСШ № 5.

Поміж інших нагород, вихованці цієї спортивної школи отримали 3 срібні та 5 бронзових медалей, відзначаючи їхню видатну підготовку та вміння.

Чотирнадцять вихованців МДЮСШ № 5 також брали участь у цих змаганнях.

Так, срібними призерами стали: серед дівчат – Віра Устюгова, а серед юніорів та юніорок – Софія Бойко та Назар Лобода.

Бронзові нагороди серед юнаків та дівчат завоювали – Аміна Малюта, Світлана Клімова та Артем Зімін, а серед юніорів та юніорок – Анастасія Краєвська, Микола Шрамко.

Загальна кількість учасників цих змагань склала 300 спортсменів з 20 регіонів України. Молоді спортсмени з МДЮСШ № 5, представляючи Вінницьку область, продемонстрували високий рівень підготовки, виборовши 27 нагород та здобувши загальнокомандне перше місце.

Важливо зазначити, що Кубок “Юна Україна” є одним із найпрестижніших турнірів для молодих самбістів в Україні, де вони можуть продемонструвати свої навички та набути досвід виступів на високому рівні.

Переможці з цих змагань отримали можливість представляти Україну на міжнародних турнірах, що важливо для їхнього подальшого спортивного зростання.

Попередня публікаціяНеймовірно смачний торт з гарбуза
Наступна публікаціяВід природи до здоров’я: як правильно використовувати зібрані лікувальні трави

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я