Вінницька талановита співачка вразила на дитячому фестивалі “Чорноморські Ігри

Валерія Ткачук
Валерія Ткачук

Валерія Ткачук, молода жителька Вінниці, привернула до себе увагу на дитячому фестивалі “Чорноморські Ігри”. Вона стала фіналісткою цього заходу та отримала звання лауреата III ступеню. Вихованка зразкової майстерні естрадного мистецтва “Зоряна мрія” при Міському Палаці мистецтв, Валерія показала свій талант і вражаючу виступила на фестивалі.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Викладачка Валерії, Віра Майборода, розповіла, що за звичайних обставин фестиваль відбувався у Скадовську, але через військову агресію та окупацію частини Херсонської області, заходи було перенесено до Києва. Незважаючи на це, Валерія вразила своїми виступами та здобула третє місце в категорії дівчата 11-13 років.

Також варто відзначити, що Валерія Ткачук має багато перемог на Всеукраїнських та міжнародних конкурсах. У фестивалі взяли участь юні музиканти з різних куточків України, і їхніми гостями стали відомі зірки сучасної української естради. Валерія мала честь виступити з Тіною Кароль та виконати пісню разом із нею.

Викладачка Віра Майборода висловила віру, що майбутній фестиваль “Чорноморські Ігри” відбудеться в рідному Скадовську. Вона також наголосила на багатстві талантів серед української молоді та побажала Валерії успіхів у вільній мирній Україні.

Телеверсію цього фестивалю можна буде переглянути у телемарафоні “Єдині новини” 26 серпня о 21:00.

Попередня публікаціяВипускник Вінницького технічного університету отримав орден Богдана Хмельницького від президента України
Наступна публікаціяСимволічність і солідарність: Вінницька делегація на Іграх міст-побратимів у Мюнстері

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я