Вінницька спортшкола № 2 запрошує дітей до унікальної спортивної секції радіопеленгації

запрошує дітей віком від 10 років
Я запрошує дітей віком від 10 років

Вінницька спортшкола № 2 запрошує дітей віком від 10 років долучитися до безкоштовних занять у спортивній секції радіопеленгації. Ця унікальна активність полягає у виявленні та визначенні положення радіопередавача в різних умовах, зокрема у лісистих місцевостях. Спортивна радіопеленгація сприяє розвитку фізичних та інтелектуальних здібностей учасників.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Відбіркові заняття проводитиме відомий тренер Богдан Войцехівський, Майстер спорту України, переможець та призер чемпіонатів України, Європи та Світу. Він наголошує, що цей вид спорту розвиває як фізичні, так і інтелектуальні здібності учасників.

Заняття спортивною радіопеленгацією сприяють зміцненню фізичної форми дітей, а також надають можливість розвивати логічне та критичне мислення. Тренування відбуватимуться на відкритому повітрі, що сприяє створенню комфортних умов для навчання.

Богдан Войцехівський підкреслює, що для нього спортивна радіопеленгація – це не лише вид спорту, а й покликання, яке принесло йому дев’ять років радості, знайомств, подорожей та незабутніх вражень. Він має за мету сприяти розвитку цього виду спорту та вихованню нового покоління радіоспортсменів.

Одна з учасниць секції, Анастасія Лаврикова, підкреслює, що для неї спортивна радіопеленгація стала не просто заняттям, а справжньою другою сім’єю. Вона зазначає, що цей вид спорту надав їй можливість розкрити свій потенціал, розвинути як морально, так і фізично, і вона відчуває себе часткою цієї спортивної спільноти.

Попередня публікаціяНа Вінниччині готують проєкт по допомозі захисникам і їх родинам
Наступна публікаціяЖінці з Вінниці врятували життя завдяки трансплантації печінки