Медовий Спас: Благодійний захід у Малих Крушлинцях для підтримки традицій та героїв

Медовий Спас
Медовий Спас

19 серпня, в селі Малі Крушлинці Стадницького старостинського округу відбувся благодійний захід під назвою “Медовий Спас”. Основною метою заходу було сприяння популяризації старовинних українських традицій і обрядів, а також збір коштів на підтримку місцевого мешканця села, який постраждав під час оборони України і втратив одну з рук.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Усі майданчики ярмарку були підготовлені громадянами місцевих сільських об’єднань, а організаторами цього заходу стали представники управління розвитку сільських територій департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради. Протягом заходу місцеві бджолярі реалізовували свою продукцію, а рукодільники демонстрували свої творіння, включаючи вишиті рушники, прикраси, ляльки і сувеніри. Гончарі вчили відвідувачів робити власними руками вироби з глини. А різьбярі – демонстрували унікальні картини з дерева, від яких неможливо відірвати погляд.

Також для дітей були проведені майстер-класи, а художні колективи громади підготували культурну програму, включаючи відтворення старовинного обряду обжинок. Представники Вінницької міської ради відзначили 18 активних пасічників за їхню внесок у розвиток сільських територій та галузі бджільництва.

Цього року День пасічника відзначили у новому форматі, який сприяв підтримці українських традицій та популяризації культурної спадщини. На цьому заході вдалося об’єднати мешканців громади, і він має потенціал стати щорічною традицією, нагадуючи про важливість збереження культурної ідентичності, особливо в умовах воєнного конфлікту.

Попередня публікаціяБлагодійна організація “Help Ukraine” допомагає Ладижину впоратися з тепловими викликами
Наступна публікаціяМолочниця: причини, симптоми та лікування

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я