На 22 серпня 2023 року о 17:00 заплановано проведення благодійного заходу “Україна в серці живе” від Вінницького літературно-меморіального музею М. М. Коцюбинського в рамках Дня Незалежності України. Ця подія має на меті підтримку Збройних сил України і відбудеться у виставковому залі музею.

“Запрошуємо всіх зацікавлених шанувальників патріотичної пісні та поезії відчути гармонію слова та музики, заглибитися в атмосферу вічних цінностей під час воєнних часів та відчути незламний дух української незалежності. Організатори заходу – колектив музею М. М. Коцюбинського та поетеса Олена Добровольська, які об’єдналися в творчій команді з митцями Вінниччини”, – йдеться в анонсі заходу.

У програмі заходу передбачено участь видатних поетів, громадських діячів, музикантів та виконавців пісень нашого міста, серед яких Віктор Крупка, Ірина Зелененька, Ірина Федорчук, Галина Рибачук-Прач, Лариса Сичко, Тетяна Скомаровська, Вероніка Остапчук, Сергій Головатюк, Катерина Радецька та Марія Пилявець.

Захід є відкритим для всіх охочих та має благодійну спрямованість. Організатори висловлюють подяку за будь-які благодійні внески, які будуть передані на підтримку військових Збройних сил України. Директорка Вінницького літературно-меморіального музею М. М. Коцюбинського Лариса Кравченко закликає всіх охочих приєднатися до заходу.

Для додаткової інформації та довідок можна звертатися за номерами телефону: (0432) 64-71-02, 067 211 52 71.

Попередня публікаціяПреображення Господнє або Яблуневий Спас походження свята та традиції
Наступна публікаціяУ Вінниці дружин полеглих Героїв запрошують на арттерапію

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я