Від Вінницької дитячої школи до тріумфів: успіхи Владислава Левицького

Владислав Левицький
Владислав Левицький

Владислав Левицький, юний баяніст з Вінниці, став вражаючим прикладом музичної майстерності. Він вже на першому курсі Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М.Д. Леонтовича здобув перемоги на 19 мистецьких конкурсах, у шести з яких отримав Гран-прі.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Випускник Вінницької дитячої музичної школи №2, Владислав розвиває свій талант під керівництвом викладачки та наставниці Лілії Ярко. Він вміло володіє баяном, розгортаючи перед слухачами широкий репертуар від класичних арій до сучасних українських композицій.

«Владиславові пощастило мати не лише обдаровану душу, а й підтримку від мами, яка замовила для нього особливий баян від відомого майстра з Києва», – говорить Лілія Ярко.

Особливу увагу Владислав приділяє творам Ярослава Олексіва, які стали ключовими у його успіхах. Він отримав визнання на Всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах, в тому числі у проєкті “Квітуча Україна” та на онлайн фестивалі “MUSIC RECITAL 4ALL”.

Завдяки впертій праці та підтримці викладача Лілії Ярко, Владислав росте не лише як талановитий музикант, але й як особистість. Його перемоги на конкурсах свідчать про великий потенціал та майстерність юного артиста.

Попередня публікаціяВінницькі волонтери готують потужну дозу розваг: свято САМР 21-25 серпня
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться творчий майстер-клас з вишивання

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я