Першокласники, чиї батьки загинули на війні, отримають допомогу від Вінницької громади

підтримка родинам загиблих
підтримка родинам загиблих

Вінницька громада надає муніципальну підтримку родинам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць. Особливий акцент робиться на допомозі сім’ям, в яких діти готуються до початку навчання в 1 класі загальноосвітніх закладів. Одним з видів підтримки є надання матеріальної допомоги цим родинам. Для того щоб скористатися цією підтримкою, родинам необхідно подати відповідні документи до 30 вересня 2023 року.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької міської ради.

Влада Вінницької громади відзначає свій обов’язок забезпечити всебічну підтримку родин загиблих та померлих Захисників і Захисниць. Це стало можливим завдяки дорученню міського голови Сергія Моргунова департаменту соціальної політики. Діректорка цього департаменту, Валентина Войткова, зазначила, що цей підхід передбачає системний соціальний супровід для родин, в яких один з членів загинув через російську агресію.

Особливий фокус приділяється допомозі сім’ям, де діти готуються до першого класу загальноосвітніх закладів. Ці родини мають право на одноразову матеріальну грошову допомогу, яка складає 5 тисяч гривень на кожного дитину-першокласника.

Отримати таку допомогу можуть члени Вінницької громади та внутрішньо переміщені особи, де один з родичів загинув на війні. Для цього сім’ї повинні бути зареєстровані в департаменті соціальної політики.

Також допомогу можуть отримати особи, які перебувають на обліку в Єдиному муніципальному реєстрі осіб, які мають право на пільги, доплати та послуги.

Отримати матеріальну допомогу може мати або батько дитини, а також опікун або усиновлювач. Для цього необхідно подати відповідні документи до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації до 30 вересня 2023 року.

Перелік документів, необхідних для отримання коштів:

—заява на ім’я міського голови;

—копія документа, що посвідчує особу – паспорт заявника або ID картку та довідки про реєстрацію місяця проживання;

—копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (або довідку про відмову) заявника;

—копія документа, що засвідчує взаємини дитини і заявника (свідоцтво про народження, усиновлення, документ, що підтверджує встановлення опіки чи піклування;

—копія довідки про реєстрацію місця проживання дитини (дітей);

—копія довідки про взяття внутрішньо переміщеної особи на облік в департаменті соціальної політики міської ради (копія зазначеної довідки надається заявником на себе та на дитину (дітей);

—копія довідки на дитину/дітей про користування пільгами, відповідно до ст. 15 Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту»;

 —довідка з закладу загальної середньої освіти про зарахування дитини на навчання до 1-го класу;

—довідка про відкриття особового банківського рахунку заявника.

Важливо, що копії усіх документів мають бути підтверджені оригіналом.

Заяви та документи на надання допомоги прийматимуть до 30 вересня.

Додаткові роз’яснення можна отримати за телефонами:

Управління соціального захисту населення (Лівобережне): м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, тел. 097-101-45-18, 093-190-83-93, 50-86-70, 50-86-77.

Управління соціального захисту населення (Правобережне): м. Вінниця, пр-т. Космонавтів, 30, тел. 097-101-58-40, 063-856-62-72, 50-83-88, 50-91-33.

Попередня публікаціяЗа Україну: Вінницька збірна завоювала перше місце на Чемпіонаті світу з ММА
Наступна публікаціяСпека відійшла: погода у Вінниці на сьогодні, 8 серпня