З Вінниці будуть курсувати додаткові потяги до столиці та Закарпаття

Укрзалізниця
Укрзалізниця

З Вінниці планується запровадити додаткові потяги до столиці Києва та до Закарпаття. Ця ініціатива спрямована на поліпшення залізничного сполучення між регіонами та задоволення попиту на зручний транспорт між Вінницею, Києвом та Закарпаттям.

Додаткові потяги до Києва мають забезпечити більше зручних варіантів пересування для мешканців Вінниці та туристів, що планують відвідати столицю. Це може сприяти розвитку туризму та стимулювати економічний розвиток регіону.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці

Потяг №223/224 сполученням Київ – Ужгород, вирушатиме зі столиці з 4 серпня по парних числах о 16:07. До Козятина прибуватиме о 18:25, до Вінниці – о 19:16 годині. У зворотному напрямку, з Ужгорода, поїзд відправлятиметься з 5 серпня по непарних числах о 18:29 і прибуватиме до Києва о 10:46.

Ще один додатковий рейс: регіональний поїзд №765/766 сполученням Київ – Вінниця. Відправлятиметься з Києва 5, 6, 12 та 13 серпня о 7:55 і прибуватиме до Вінниці об 11:35. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме по тих же датах о 12:50 і прибуватиме до Києва о 16:45.

Попередня публікаціяПенсіонерам-волонтерам з Вінниччини вручили Подяки за благодійний вчинок на користь військової частини
Наступна публікаціяКомандира ТЦК у Вінниці затримано за хабарництво та ухилення від мобілізації