Між двома річками П’ятничанка та Південний Буг планують забудову, отже вінничан запрошують на обговорення проєкт забудови, повідомляють в Департаменті архітектури та містобудування Вінницької міської ради.
«Запрошуємо до обговорення проєкту містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями І. Богуна, Руданського, річкою Південний Буг та річкою П’ятничанка», – йдеться в публікації департаменту.
Громадські слухання з обговорення містобудівної документації відбудуться 15 серпня 2023 року о 17.30 год у приміщенні БЦ Bridge City Center (10 поверх, зала), за адресою: вул.Чорновала, 29-Б в місті Вінниці.
Жителям Вінницької міської територіальної громади, які братимуть участь у громадських слуханнях, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України)
Громадське обговорення вищезазначеного проєкту містобудівної документації триватиме до 15 серпня 2023 року.
З матеріалами проєкту, в електронному вигляді, можна ознайомитись на сайті Вінницької міської ради у сервісі «Громадські слухання» за посиланням https://u.to/X8WPHA.
На паперових носіях документація буде доступна з 10 до 14 серпня 2023 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул. Григорія Сковороди, 38.
Пропозиції та зауваження приймають у письмовій формі в департаменті правової політики та якості ВМР за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, тел. 59-51-55 або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua до 14 серпня 2023 року включно.
У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцеперебування юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.
![громадські слухання](https://presspoint.in.ua/wp-content/uploads/2023/07/360083972_594572769513508_1460275183178656918_n.jpg)