12 липня вінничани проводжають останнім земним шляхом Геннадія Панкова. Йому назавжди 47… Геннадій Сергійович Панков все життя працював енергетиком. З перших днів повномасштабного російського вторгнення, добровольцем став на захист країни.

Про це повідомляє АТ «Вінницяобленерго».

«31 січня цього року у боях на Сході загинув син Геннадія Сергійовича – 26-річний Костя. В день поховання сина Геннадію Панкову довелося ховати ще й тещу, серце якої не пережило смерті онука… Тепер ось в бою за волю пішов в далечінь і Геннадій Сергійович», – зазначають на підприємстві.

Геннадій Панков 25 років свого життя він віддав мирній праці в енергетиці. Страшенно любив свою роботу, був професіоналом своєї справи. Починав трудову діяльність у службі підстанцій 35 кВ і вище Вінницьких центральних електричних мереж ДАЕК «Вінницяобленерго» одразу після навчання в ВПТУ №11 (1994р.) і служби в лавах Української Армії (1996р.). Працював спочатку електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних мереж, а згодом і, до останнього мирного дня, електромонтером обслуговування підстанцій міського кільця. 27 лютого 2022 року долучився добровольцем до Збройних Сил України, хоча відповідно до своєї посади мав бронь. Та не зміг інакше, бо Небайдужий і Справжній!

Вічна пам’ять і слава! Царство Небесне та вічний спокій його душі!

Прощання із захисником відбудеться завтра – 12 липня о 14.00 у Вінниці по вул. Генерала Арабея, 1. Поховання – о 15.00 на «Алеї Слави» Сабарівського кладовища.

Попередня публікаціяНа клубному  Чемпіонаті України з триатлону вінничанин Андрій Гальчинський здобув «бронзу»
Наступна публікаціяЛадижинський дитячий садочок отримав новеньку плазму