Вінниччина цьогоріч збільшила посіви під овочеві культури і вже почали збирати перший врожаї перцю і баклажанів.
Про це повідомляє Вінниця інфо.
Директор департаменту агропромислового розвитку Вінницької ОВА Олег Сідоров з заступником голови ОВА Сергієм Здітовецьким відвідали підприємство, що займається вирощуванням овочів.
«В цілому проектом по вирощуванню перцю та баклажан задоволені. Рослини почувають себе чудово. Почали вибирати овочі та поставляти в торгові мережі», – прокоментував керівник підприємства Леонід Ліфвіров.
Окрім того, на полях дозріває гарний врожай цибулі.
Всі овочі вирощуються по інтенсивних технологіях на поливі.
Нагадаємо, цього року на одному з підприємств Вінниччини запустили проєкт по вирощуванню овочів відкритого та закритого ґрунту. Розсади перцю та баклажанів навесні виростили в теплицях.