У Вінниці висадили сакури в пам’ять про жертв ракетного теракту. Відео

Сьогодні, 7 липня, у Вінниці біля Будинку офіцерів відбулась акція під час, якої рідні та друзі жертв ракетного теракту висадили сакури поблизу майбутнього меморіалу.

Ініціювали створення квітучої алеї пам’яті жертвам ракетного теракту активісти ГО «Дорожній контроль Вінниця», зокрема голова організації Володимир Затайдух. Відомо, що під час теракту загинув активіст організації Володимир Даценко — «Борода».

За словами Володимира Затайдуха, втіленню задуму з висадки дерев сприяли усі до кого звертались.

«Навіть люди відступали від своїх службових повноважень. Тобто, якщо Зеленбуд займається лише озелененням, вони нам допомагали і в пошуку списку загиблих і.. тобто будь в чому. Кожна людина поводилась не так, як чиновник, а дійсно як вінничанин, українець. Це ще раз об’єднало нас і показало, що кожна людина турбується не лише про себе, а про всіх. Ми всі єдиний народ», – каже Володимир Затайдух.

Як пояснив Володимир, спільно з рідними обрали саме сакури, бо вони розквітають ближче до червня, а ближче до дня трагедії квіт згасає.

«Символічно, коли вони розквітнуть тут будуть люди, все як до дня трагедії. Цей проект є постійним і буде далі розвиватись. Це лише одна деталь скверу, який буде на території площі», – розповів пан Володимир.

Рідні загиблих та друзі жертв теракту не стримували емоцій. Для них це вшанування та пам’ять про трагедію важливі і значущі.

«14 липня я йшла зі своєю дочкою Лізою від логопеда просто на зупинку. І ви всі знаєте що сталось. Просто дуже важко говорити зараз, коли ти живеш весь рік віддалено від цього місця, – каже ледь втримуючи сльози мати загиблої Лізи, постраждала від теракту Ірина Дмітрієва. – Сюди приходиш і це просто неможливо, морально дуже важко тут знаходитись. Але я вважаю, що кожен повинен вшанувати пам’ять загиблих. Особливо ті хто зіштовхнувся напряму з трагедією, хто втратив своїх близьких, дітей, рідних».

Весь світ повинен пам’ятати і знати, про те що росія держава терорист, яка вбиває звичайних людей, підкреслює пані Ірина.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці для шкіл та садочків побудують протирадіаційні укриття
Наступна публікаціяАвтомобіль, спецприлади та квадрокоптери доставили на передову для бійців з Вінниччини

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я