У Вінниці з нагоди Дня родини, що щорічно відзначається 8 липня, багатодітні сім’ї долучились до патріотично-просвітницького заходу «Дружна родина – міцна Україна!», під час якого діти  із батьками плели маскувальні сітки для наших Захисників та Захисниць, аби вберегти їх життя від ворожої кулі.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Понад 35 учасників взяли участь у заході «Дружна родина – міцна Україна!», які й виявили ініціативу допомогти  нашим Героям. Вузлик до вузлика – саме таким методом працює над своєю ділянкою для плетіння сітки Матвій. Зізнається, що хоча вперше займається цією справою, вона вдається легко.

«Мені вистачило 5 хвилин, щоб зрозуміти, як правильно вплести стрічку з тканини у сітку. Мені подобається, що я можу самостійно допомогти нашим воїнам», — розповів хлопчик.

Вінничанка Світлана прийшла на сьогоднішній захід із трьома дочками. Каже, що також не відстає від ритму дівчаток і намагається швидко та якісно заповнити кожну клітинку у сітці кольоровою стрічкою.

«Це вже не вперше ми долучаємось із дітками до допомоги нашим Захисникам. Вважаю, що потрібно частіше організовувати подібні заходи, щоб спонукати інших долучатись до допомоги нашим Героям, бо війна, на жаль, триває», — розповіла жінка.

Очільниця департаменту Валентина Войткова зазначила, що, об’єднані доброю справою, містяни пришвидшують спільну перемогу, тому вирішили підтримати ідею та організувати захід під символічною назвою «Дружна родина – міцна Україна!».

«В час, коли країну охопила війна, кожен свідомий громадянин намагається бути корисним і допомогти Збройним Силам України перемогти ворога. Потрібно об’єднуватися і сьогоднішній захід є тому прикладом. Дітки своїми маленькими ручками роблять велику справу яка може врятувати не одне життя наших Захисників та Захисниць», – говорить Валентина Войткова.

Зазначимо, ініціативу підтримали і в Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі.

«Війна не відміняє дитинство та не відміняє благодійність. Ми раді бачити свідоме підростаюче покоління, яке розуміє, що лише гуртом ми можемо чогось досягти, і якщо ми робимо щось разом – командою або ж родиною – тоді у нас усе і виходить», — зазначила координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Куца.

«Родина – найцінніше, що може бути в незалежній демократичній, соціальній, правовій державі. Я хочу насамперед подякувати батькам за те, що вони обрали таку місію – продовжувати нашу українську культуру. Своїми ручками дітки вклали частинку своєї душі та передали її тим воїнам, які роблять нам той спокій й забезпечують життя саме на території Вінниччини», — наголосила координаторка Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Тетяна Побережна.

На завершення заходу усі сім’ї отримали солодкі подарунки за ініціативність та внесок у добру справу.

Попередня публікація14 липня у Вінниці буде оголошено Днем жалоби за загиблими від ракетних ударів
Наступна публікаціяЯк з користю провести час на вихідних: добірка дозвілля на вікенд 7-9 липня