У Вінниці у академічному музично-драматичному театрі імені Миколи Садовського вперше відбулася вистава із голосовим коментарем подій, що відбуваються на сцені.

Про це повідомляє I like news.

У сюжет вистави «Квітка» покладена розповідь про останні роки життя і творчості американської співачки українського походження Квітки Цісик. Виставу відвідало 18 глядачів з осередку Українського товариства сліпих, яких посадили у перших рядах та роздали спеціальні прилади з навушником, через який вони слухали коментар

«У Вінниці відбулося тестування системи аудіоопису для осіб із порушеннями зору. Попри незначні недоліки, що легко можна усунути, нова послуга спрацювала на «відмінно». Поки в розпорядженні театру лише 18 таких приладів. Але, як запевнив директор театру Іван Педорук, восени їх буде вже 30» ,— розповів голова обласної організації УТОС Віктор Зелінський.

Словесний коментар вистави зробив автор проєкту «Запровадження послуги аудіоопису для осіб із порушеннями зору» Любомир Покотило. Цей та наступні перегляди вистав будуть безкоштовними для незрячих та слабозорих вінничан.

Попередня публікаціяБезліч наїдків, родинні пісні та майстер класи. У Вінниці відбувся Фестиваль польової кухні ім. Тараса Сича. Відео
Наступна публікаціяНа Вінниччині вшанували пам´ять загиблих бійців