Проект Інституту розвитку міст — Малі річки Вінниці запрошує усіх охочих в прийдешню суботу на «Борщівникову толоку». До боротьби з небезпечною рослиною слід ретельно приготуватись, повідомляють організатори.
«Продовжуємо планомірну боротьбу із борщівником на тестовій ділянці і кличемо вас на нову толоку.
Нагадуємо, що протягом якнайменше 2-х років його потрібно вирубати декілька разів за сезон, при цьому знищуючи суцвіття. Ми розпочали минулого року і цьогоріч виходимо на ділянку вже вчетверте.
Помітно, що цього року рослин вздовж річки менше. Нагадуємо, чим більше нас, тим менше борщівника! Приходьте і долатимемо його разом», – йдеться в повідомленні.
Як приготуватись до боротьби з борщівником:
- Вдягніть одяг, який закриватиме ваші руки та ноги повністю.
- Візьміть із собою засоби для видалення бур’янів (не обов’язково з коренем) – сапки, лопати, портативні коси тощо, а також секатори для зрізання суцвіть. На жаль, ними забезпечити ми не зможемо.
- За наявності, візьміть господарські латексні рукавиці.
- Не зайвим також буде засіб від комах.
Місце зустрічі: біля Вінницької міської рятувально-водолазної служби
Час зустрічі: 1 липня (субота) о 10:00