Сьогодні, 30 червня, легендарний гурт «ТІК» презентував новий альбом «18+».

Назва альбому багатозначна, як і кожний із восьми синглів платівки, який у серці кожного слухача відгукнеться власними неповторними відчуттями, образами й сенсами, наповнивши усіма яскравими барвами музики «ТІК».

Фірмова ТІКівська лірика і глибокі, чуттєві балади. Запальні іронічні пісні, які на всю гучність хочеться увімкнути в автівці і щосили скандувати на концерті.

Сучасна і стильна пісня-продовження культової «Вчительки».

Заворожлива, магічна «Тантра» — новий жаданий дует з Іриною Білик, який записувався на відстані тисяч кілометрів у Іспанії та Україні.

Патріотичні треки, у яких все, про що у час війни болить душа кожного українця, і що без добору цензурних слів ми адресуємо ворогу.

«18+» — доросла, потужна, очікувано-неочікувана й напрочуд атмосферна збірка від легендарного гурту «ТІК», який 2 червня відзначив 18-річчя на сцені.

З традиційною щирістю і винятковим колоритом, проникливими текстами, стильовими експериментами та вперше міцними словами 18+, Віктор Бронюк і «ТІК» продовжують ламати стереотипи й гнути свою лінію: не зациклюватись на швидкоплинних псевдотрендах, а писати та грати те, у чому є найголовніше — життя і люди. Всі ми і кожний окремо.

Слухаючи альбом «18+», ви усміхнетесь, замрієтесь, поринете у солодкі спогади, посумуєте, задумаєтесь, заплачете, переосмислите, пофілософствуєте, збадьоритесь, потанцюєте і…неодмінно поставите платівку на повтор!

«У цьому альбомі відображено все, чим ми жили останній час. Про що думалось і мріялось, що боліло і водночас — давало сил, — ділиться фронтмен «ТІК» Віктор Бронюк. — Радість і стьоб, сум і роздуми, жага перемоги і тепло від обіймів коханих… Кожне слово і кожен акорд ми записували з любов’ю до наших друзів-слухачів і глядачів, які весь цей час просили й чекали нових пісень «ТІК».

Панк, рок, фолк та надзвичайно гарні блюзові нотки зі смачними гітарними соло — альбом «18+» окремо вражає стильовою палітрою. Й при цьому був записаний у найшвидші терміни за всі роки творчості «ТІК»: з використанням онлайну й сучасних технологій.

Та сама платівка, у яку закохуєшся із найпершого прослуховування!

«До виходу альбому найближчими днями ми також презентуємо два live-відео на пісні «Кацапи» і «Яйцеслав». Знімання проходили під час крайнього концерту «ТІК» у Києві, на якому ми сповна відчули, наскільки публіка скучила за нашими піснями, — відзначає Віктор Бронюк. — Цю шалену енергію крізь відео передаємо всім!» 

Слухайте альбом «ТІК» «18+» на всіх цифрових майданчиках: https://bfan.link/tik-18plus

Попередня публікаціяУ Калинівці відкрили дві меморіальні дошки захисникам Сергію Перегончуку та Василю Мазуру. Відео
Наступна публікаціяВ ГО «Автомайдан Вінниччина» повідомили про смерть громадської активістки Таїсії Гайди