Сьогодні до Вінниці прибуло черговий вантаж з Німеччини. Це 4 генератори від німецьких партнерів — другий вантаж у рамках 5-го траншу гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Один з них потужністю 60 кВт, один – 100 кВт та два по 300 кВт. Їх спрямують на об’єкти критичної інфраструктури», – написав Сергій Моргунов.


Він додав, що Вінниця активно готується до початку наступного осінньо-зимового періоду та опалювального сезону, а отриманні генератори стануть у пригоді на випадок аварійних ситуацій та ймовірного блекауту через терористичні обстріли.

Також міський голова подякував німецьким партнерам за підтримку нашої громади у такі складні часи.

«Дякуємо за допомогу Міністерству іноземних справ Німеччини, Посольству Німеччини в Києві та Німецькому товариству міжнародного співробітництва «GIZ», – йдеться у повідомленні.


Варто зазначити, що у рамках 5-го траншу гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ» Вінниця загалом отримала 13 генераторів різної потужності: 2 по 300 кВт, 3 по 150 кВт, 3 по 100 кВт та 5 по 60 кВт.

Нагадаємо, 26 червня, до Вінниці прибув перший вантаж у рамках 5-го траншу гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ».

Попередня публікаціяЧи треба лікувати плоскостопість
Наступна публікаціяСьогодні у Вінниці переважно ясна погода але вдень буде дощити