До Вінниці прибули від МЗС Німеччини дев’ять генераторів для забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури міста. Це перший вантаж у рамках 5-го траншу гуманітарної допомоги від Міністерства іноземних справ Німеччини, Посольства Німеччини в Києві та Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ». Загалом  у рамках цього траншу Вінниця отримає 13 генераторів різної потужності.

Про це на своїй сторінці у фейсбук та телеграм-каналі повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Серед них три – по 150 кВт, два – по 100 кВт, а чотири розраховані на 60 кВт. Вони підуть на потреби установ критичної інфраструктури міста. Очікуємо на постачання ще 4 генераторів, два з яких – високопотужні – по 300 кВт», – написав Сергій Моргунов.

Загалом у рамках цього траншу Вінниця отримає 13 потужних генераторів: 2 по 300 кВт, 3 по 150 кВт, 3 по 100 кВт та 5 по 60 кВт. Наступна поставка очікується найближчим часом.

Міський голова подякував закордонним партнерам за постійну підтримку, яку з початку повномасштабної агресії відчуває Вінниця та наголосив, що отримані генератори підсилять енергонезалежність нашої громади.

«Маємо бути готовими до аварійних ситуацій, які можуть виникнути під час опалювального сезону. Для цього готуємо необхідну кількість генераторів, щоб пережити холодну пору, навіть в надзвичайних ситуаціях. Дякуємо МЗС Німеччини за допомогу Вінниці!» – зазначив Сергій Моргунов.

У рамках першого траншу до Вінниці надійшло понад 8 тонн гуманітарної допомоги, завдяки якій вдалось підсилити муніципальну мережу пунктів незламності. У рамках другого – Вінницька міська територіальна громада отримала 12 генераторів потужністю 5 та 8 кВт, обігрівачі, 27 радіостанцій та інше обладнання. У рамках третього – 6 генераторів потужністю 50 кВт, 2 генератори потужністю 150 кВт, 48 павербанків, 4 контейнери для відходів місткістю 770 літрів та інші технічні матеріали. У рамках четвертого – 2 генератори потужністю 150 кВт, 2 генератори 8 кВт та 6 генераторів 6,5 кВт, а також – 40 контейнерів для відходів місткістю 770 літрів.

Попередня публікаціяВідпочинок та оздоровлення дітей влітку. Ірина Борзова роз’яснила про програми підтримки 
Наступна публікаціяЯке взуття модно носити літом 2023