У Вінниці запрацював Консультативно-координаційний центр «Бахмутський район єднає». Він розмістився в «Прозорому офісі», що на проспекті Космонавтів, 30, повідомили в міськраді.

Відкриттю центру передувало підписання Меморандуму про співпрацю між Бахмутською РВА на Донеччині та Вінницькою міською радою.

Документ завізувала заступниця міського голови Вінниці Галина Якубович і Роман Большаков, перший заступник голови Бахмутської районної військової адміністрації.

Наразі у Вінниці зареєструвались близько півтори тисячі внутрішньо переміщених осіб з Бахмутського району. Для забезпечення їх потреб у наданні соціальної, психологічної та матеріальної допомоги й створили центр.

Це вже четвертий центр, який відкрили у Вінницькій міській територіальній громаді для переміщених осіб з інших регіонів з початку широкомасштабної агресії.

Звернутись до центру «Бахмутський район єднає» можна за адресою:

вул. Космонавтів, 30, 4 поверх, офіс 412.

Контактний телефон: +380 99 137 51 75.

 

Попередня публікаціяСкандинавська хода, оздоровча фізкультура та спортивні танці. У Вінниці пенсіонерів запрошують на активне дозвілля
Наступна публікаціяУ Вінниці облаштували круговий рух на перетині вулиць Андрія Шептицького, Тимофіївської та Миколаївської